Main image
Úvod|Kariéra

Kariéra, VOLNÁ MÍSTA

Firma Exprom s.r.o. Pardubice přijme zaměstnance na pozici:

Projektant Elektro / MaR a řídicí systémy

Náplň práce:

Vytváření projektové dokumentace na základě technického zadání: kreslení zapojovacích schémat rozváděčů zpočátku v Autocad 2D, specifikace snímačů a elektroinstalačního materiálu, kabelů, kabelových tras, tvorba textových dokumentů (zprávy, tabulky, výkazy, atp…)

Komunikace se zadavatelem při získávání podkladů a projednání technického řešení, účast na projekčních kontrolních dnech. Na rozsáhlejších projektech spolupráce s technologem strojní části a oboustranné předávání podkladů.

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru elektro
  • praxe 3…5roků jako konstruktér nebo v montážní firmě
  • znalost prostředí Autocad, MS Word, Excel, Access
  • znalost oboru MaR, průmyslové řídicí systémy, elektro do 1000V zejména v oblasti průmyslových staveb  (energetiky, chemie, petrochemie, pracovní stroje, atp.)
  • znalost anglického jazyka
  • alespoň částečná znalost programu Elcad/Aucoplan nebo EPLAN výhodou (nikoliv podmínkou)
  • samostatnost, cílevědomost, rozhodnost, chuť na trvalé sebevzdělávání
  • týmový duch
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • velmi zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu
  • spolupráci na projektech v ČR, Evropě a dalších zemích
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • přístup k moderním technologiím v daném oboru
  • možnost seberealizace

V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.